~~ Urban Rivals Türk ~~
ELO Modu Giris11
Tüm içerik herkese (misafirler dahil) açıktır. Bununla birlikte üye olmanız bizleri çok mutlu edecektir.

Heee yoook banane olmaycam ben diyorsanız tabiki buyrun; "Do not display again" tuşuyla devam edebilirsiniz =)

İyi eğlenceler !

Join the forum, it's quick and easy

~~ Urban Rivals Türk ~~
ELO Modu Giris11
Tüm içerik herkese (misafirler dahil) açıktır. Bununla birlikte üye olmanız bizleri çok mutlu edecektir.

Heee yoook banane olmaycam ben diyorsanız tabiki buyrun; "Do not display again" tuşuyla devam edebilirsiniz =)

İyi eğlenceler !
~~ Urban Rivals Türk ~~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ELO Modu

2 posters

ELO Modu Empty ELO Modu

Mesaj  Admin Paz Mayıs 02, 2010 6:01 pm

ELO Modu Elo10

15 Level ve üzeri oyuncular için serbest olan, collector, rare kartların yanında clint ve kredi kazanabildiğiniz bir oyun modudur.

Elo modunda oynamak için elo odalarında bulunmak ve buna özel formatlı bir kart deck gerekir.
Elo turnuvaları haftalıktır, tüm oyuncular turnuvaya özel bir puan türü olan 1000 ELO Puanı ile başlar
Elo maçı sonunda elo puanınız düşer veya yükselir.. Bunun oranı rakibinizin puanına bağlıdır.
Kazanılan elo maçı sonunda kazandığınız clintin 2 mislini elde edersiniz.
Elo turnuvası sonunda elo puanı 1000 üzerinde olanlar hediye kazanırlar.
Bir dahaki elo turnuvasında puanlar tekrar 1000 den başlar.

Elo modunda oynayabileceğiniz kart decki sınırlamaları;
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

+ En az 8 kart olması gerekir.
+ Kartlarınızın toplam yıldız sayısı en fazla 25 olabilir.
+ Deckte ??? takımından kart olmaması gerekir ( ??? = her hafta degişmektedir , hafta boyunca en çok seçilen kart takımı sonraki hafta yasaklanır )
+ Desteniz şu karakterleri barındıramaz ; Shakra, Copper, Morphun, Ghumbo, Sylth, Toro, Caelus.
+ Elo modda yasaklanmış olan kartların deckinizde olmaması gerekir
+ Deckte aynı karttan iki tane bulunamaz

Diğer Kurallar :
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

+ Elo için yasak kartlar : Zatman (U) , Wee Lee (U) , Jackie (R) , Lyse Teria Cr (Cr) , Vickie Cr (Cr) , Kiki (R) cr , General Cr (Cr) , DJ Korr Cr (Cr) , Tanaereva (U) , Guru Cr (Cr) , GraksmxxT (R) , Lamar Cr (Cr) , Alec (U) , Marco (R)

+ Bir elo maçında rakibinizin puan aralığı size göre -50 ve +150 arasında olmalıdır. ( Mesela sizin puanınız 1000 ise , 950 den 1150 ye kadar olan rakiplerle oynama şansınız var. )

Elo mod ödülleri :

+ [ kart ] Ilk 100'e giren 12 kişiye ( rastgele ) 1 collector.
+ [ kart ] 1200 puanı aşmış 50 kişiye ( rastgele ) 1 rare kart.
+ [ credit ] 1. ye 50 credit.
+ [ credit ] 2. - 25. sıralar arasında olanlara 20 credit.
+ [ credit ] 1300 puani aşmış olan oyunculara 10 credit.
+ [ credit ] 1200 puani aşmış olan oyunculara 5 credit.
+ [ credit ] 1000 - 1200 puan arasında olanlara 2 credit.
+ [ clintz ] 1. olana jackpot un 4% u.
+ [ clintz ] 2. olana jackpot un 2% si.
+ [ clintz ] 3. olana jackpot'un 1% i.
+ [ clintz ] 4. -10. sıra arasındakilere jackpot un 0.5% i.
+ [ clintz ] 11. - 25. sıra arasındakilere jackpot un 0.25 % i.
+ [ clintz ] 25. sıradan aşağıda, 1200 puanı aşmış olan oyunculara geriye kalan jackpot'un 86.25 % paylastiriliyor siralamaya paylaştırılır.
+ [ clintz ] En az 5 maç yapmış ve 1200 ile 1000 puan arasında olan oyunculara 150 clintz ( bu para jackpot tan değil )

Önemli noktalar :

+ Elo moda katılmış sayılmak için en az 5 maç yapmış olmanız gerekir.
+ Eğer 1 saat içerisinde 3 kere aynı rakiple oynarsanız , kazanılan puan düşer ( hileyi engelle amaçlı )
+ Eğer 2-3 gün elo oynamazsanız , puanınız düşecektir.
+ Eğer ilk 35 içindeyseniz her gün belirli bir maç sayısı oynamanız gerekir , ne kadar maçınız eksikse ona göre puan kaybedersiniz : 1. den 6. ya kadar olan kişi her gün 6 maç yapması lazım , 11. den 25. ya kadar 4 maç ve 26. Dan (C) 35. ye kadar 3 maç yapması lazım . ( Eğer 1. olsanız ve her gün en az 6 maç yapıp bir gün hiç oynamazsanız , 6 maç oynamama cezası alırsınız , her gün en az 6 maç yaparsanız probleminiz olmaz )
+ Eğer hile yaptığınız veya arkadaşlarınızla oynayıp bile bile kaybederseniz , Elo moddan yasaklanabilir ve banlanabilirsiniz.

Buradan ELO Hesaplayıcısına Ulaşabilirsiniz. ( Sayfanın Sonunda )
Bunu ayrı bir konu olarak forumda da paylaştım, anlattım.

En son Admin tarafından Çarş. Mayıs 19, 2010 4:21 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Admin
Admin
Admin

UR Nick : Altesidora

https://urbanturk.yetkin-forum.com

ELO Modu Empty hile

Mesaj  bekircan Paz Mayıs 09, 2010 5:50 am

ya arkadaşlar bu hilenin programı varmı boşuna uğraşmayım ya benim gibi adam bu hileyi bulamadı bu program varmı? ve oyun içinde oyun oynarkenmi F9 basıp sonra BANGUSNOTGAMES yazıp debug modu geliyo diyosunuz. ben yapmaya çalıştım beceremedim. sizin için kolaydır ve basittir bende öğrensem banada basit gelecektir. bu oyunun programı varmı indirilmesi gerekiyomu? varsa urban rivalsta NİCİM bekircan nicime bir link ve kodlarını rica ediyorum arkadaşlar altesidora gözüm ALPER sendende rica ediyorum elin yabancılarına mağlup olmak istemiyorum. teşekkürederim.

Arkadaşlar Yardım Taleplerinizi Yardım Bölümünden (Tıklayın) Belirtirseniz Sevinirim...

bekircan
Novice
Novice

UR Nick : HIZLI GONZALEZ

ELO Modu Empty Geri: ELO Modu

Mesaj  Admin Paz Mayıs 09, 2010 2:45 pm

bekircan demiş ki:ya arkadaşlar bu hilenin programı varmı boşuna uğraşmayım ya benim gibi adam bu hileyi bulamadı bu program varmı? ve oyun içinde oyun oynarkenmi F9 basıp sonra BANGUSNOTGAMES yazıp debug modu geliyo diyosunuz. ben yapmaya çalıştım beceremedim. sizin için kolaydır ve basittir bende öğrensem banada basit gelecektir. bu oyunun programı varmı indirilmesi gerekiyomu? varsa urban rivalsta NİCİM bekircan nicime bir link ve kodlarını rica ediyorum arkadaşlar altesidora gözüm ALPER sendende rica ediyorum elin yabancılarına mağlup olmak istemiyorum. teşekkürederim.

hiç denemedim öyle bişey var mı bilmiyorum ? ben zevkine oynadığım için pek ihtiyaç da duymuorum
Admin
Admin
Admin

UR Nick : Altesidora

https://urbanturk.yetkin-forum.com

ELO Modu Empty hile

Mesaj  bekircan Paz Mayıs 09, 2010 11:10 pm

HİLESİZ OYUN OYNANIRMI GÖZÜM BENCE OYNA.Smile ZEVKİNEDE OYNA ZEVKLİ OYUN DAHADA ZEVKİNİ ARTIRMAK İÇİN BU HİLEYİDE ÖĞRENMEM LAZIM. SANKİ Bİ YABANCIYLA OYNARKEN ÇET BÖLÜMÜNE BANGUSNOTGAMES YAZDIM BECERİR GİBİ OLDUM RAKİP 66 İDİ BENDE 56 MIYDIM NEYİM AMA BEN ÖLMEDİM RAKİP ÖLDÜ AYNI OLAY BANADA OLDU LEN DEDİM OYUNU ALDIM RAKİP ALDI YABANCILARDANDA HİLEYİ KULLANANLAR VAR ARKADAŞLAR. BU HİLEYİ İYİ BİLEN VARSA LÜTFEN BANA LİNK ATSIN.

bekircan
Novice
Novice

UR Nick : HIZLI GONZALEZ

- Similar topics