~~ Urban Rivals Türk ~~
Genel Bilgiler Giris11
Tüm içerik herkese (misafirler dahil) açıktır. Bununla birlikte üye olmanız bizleri çok mutlu edecektir.

Heee yoook banane olmaycam ben diyorsanız tabiki buyrun; "Do not display again" tuşuyla devam edebilirsiniz =)

İyi eğlenceler !

Join the forum, it's quick and easy

~~ Urban Rivals Türk ~~
Genel Bilgiler Giris11
Tüm içerik herkese (misafirler dahil) açıktır. Bununla birlikte üye olmanız bizleri çok mutlu edecektir.

Heee yoook banane olmaycam ben diyorsanız tabiki buyrun; "Do not display again" tuşuyla devam edebilirsiniz =)

İyi eğlenceler !
~~ Urban Rivals Türk ~~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genel Bilgiler

Genel Bilgiler Empty Genel Bilgiler

Mesaj  Admin Paz Mayıs 02, 2010 3:40 pm

Genel Bilgiler Genel10

Urban Rivals klasik bir kart oyunu desek; höö bunu mu okutcaktın bize diyeceğinizi bildiğimden, başka bi taraftan başlayalım istedim.. Urban Rivals online oynanabilen, klasik bir kart oyunudur aslında ^^. Şuan sayısını bilmediğim kadar karakter ve oyuncunun içinde barındığı çılgın bir oyun.

Olayın özü şu aslında; biriktirdiğiniz creditler ve clintler ile satın aldığınız kartlarınızı en iyi strateji ile kullanarak savaşlarda zafer elde etmek. Bunun dışında oyun içerisinde guild kurma, günlük, haftalık, aylık sıralamalar, turnuvalar zartlar zurtlar mevcut..

Oyunda kartların kendilerine ait klanları mevcut.. Toplam 19 klan var ve bunlar şöyle; All Stars, Bangers, Fang Pi Clang, Freaks, GHEIST, Jungo, Junkz, La Junta, Leader, Montana, Nightmare, Pussycats, Rescue, Roots, Sakrohm, Sentinel, Skeelz, Ulu Watu, Uppers. Gerçi bunlardan Leader olan tam klan manasında bir şey değil ama onu da sayayım dedim..

Kart ticareti de mevcut tabiki.. İstediğiniz kartınızı markete koyaraktan satabiliyorsunuz.. Ya da direk olarak oyunun Kate karakterine veya istediğiniz kişiye satış hakkınız mevcut. Yalnız standart oyuncular için markete ve istediğiniz kişiye satış hakkı 1 kartla sınırlandırılmış durumdadır.

Oyunda ticaretle uğraşan bir koleksiyoncu olabileceğiniz gibi, güçlü kartlara sahip bir savaşçı olma yolunu da seçebilirsiniz.. Veya sadece geyiğine oynayan bir oyuncu olarak da kalabilirsiniz.. Her oyunda böyle tipler vardır dimi xD

Oyuna, sistemin verdiği 8 kartla başlıyorsunuz ve ilerledikçe yeni kartlara göz kırpıyorsunuz.. Kartlarınıza level atlattırmak da başkalarıyla savaşmaktan geçiyor.. Her level atlamada kartlarınızın görünüşü değişecek, güç ve özellikleri artacaktır..

Şimdilik bu kadar. Aklıma gelirse eklerim gene ^^
Admin
Admin
Admin

UR Nick : Altesidora

https://urbanturk.yetkin-forum.com