~~ Urban Rivals Türk ~~
Favori Kartım Giris11
Tüm içerik herkese (misafirler dahil) açıktır. Bununla birlikte üye olmanız bizleri çok mutlu edecektir.

Heee yoook banane olmaycam ben diyorsanız tabiki buyrun; "Do not display again" tuşuyla devam edebilirsiniz =)

İyi eğlenceler !

Join the forum, it's quick and easy

~~ Urban Rivals Türk ~~
Favori Kartım Giris11
Tüm içerik herkese (misafirler dahil) açıktır. Bununla birlikte üye olmanız bizleri çok mutlu edecektir.

Heee yoook banane olmaycam ben diyorsanız tabiki buyrun; "Do not display again" tuşuyla devam edebilirsiniz =)

İyi eğlenceler !
~~ Urban Rivals Türk ~~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Favori Kartım

+5
WaitAndSeeTR
TheCharm
volerkur
dmgbrk
Admin
9 posters

Favori Kartım Empty Favori Kartım

Mesaj  Admin Paz Mayıs 02, 2010 5:20 pm

Bridget
Favori Kartım Bridge10 En sevdiğim kartım şimdilik bu. Round başına 1 can veriyor. Ayrıca 7 Power ve 5 Damage özelliği de çok işime yarıyor =) Leader sınıfının can verici kızı xD

Admin
Admin
Admin

UR Nick : Altesidora

https://urbanturk.yetkin-forum.com

Favori Kartım Empty Geri: Favori Kartım

Mesaj  dmgbrk Ptsi Mayıs 03, 2010 2:04 am

benim en sevdiğim ve elimde olan kartım "lennox" 6 poweri ve 7damegi var ability olarakta kendine +3 damage kazandırıyor ve benim destem "bangers" ağırlıklı olduğu için lennox çoğu maçta kazanmama yardımcı oluyor
Favori Kartım BANGERS_LENNOX_N4_STD_160
dmgbrk
dmgbrk
Master
Master

Favori Kartım Empty favorim

Mesaj  volerkur Ptsi Mayıs 03, 2010 8:52 pm

Benim favorim "Chiro" 8 power 2 damage var LaJunta grubunda bonus olarak "damage +2" ability olarak "support: power +1" yani bir LaJunta ile beraber kullanıldığında "Damage 6" oluyor (ayrıca resimleri nasıl koydunuz?)
volerkur
volerkur
Master
Master

Mesaj  Admin Ptsi Mayıs 03, 2010 10:40 pm

volerkur demiş ki:Benim favorim "Chiro" 8 power 2 damage var LaJunta grubunda bonus olarak "damage +2" ability olarak "support: power +1" yani bir LaJunta ile beraber kullanıldığında "Damage 6" oluyor (ayrıca resimleri nasıl koydunuz?)

Dostum resim koymak için öncelikle koyacağın resmi bir resim hostuna yüklemen gerekiyor.. yani imageshack gibi falan.. oradan aldığın linki burda mesaj yazarken ; [i mg] burası linkin [/img] şeklinde yazarsan resmin görünür.. eğer gene yardıma ihtiyacın olursa söyle daha ayrıntılı açıklarım.
Admin
Admin
Admin

Mesaj  Admin Salı Mayıs 04, 2010 3:00 am

arkadaşlar başlık açarak favori kartlarınızı yazabilirsiniz.. ayrıca yeni bir şey yapacağım.. üyelerimizden isteyenlerin favori kartlarını yayınlayacağım ufak bir kutu içinde, sitenin girişinde..
isteyen arkadaşlar bana özel mesaj ile belirterek, kart resmini de yollayarak buna katılabilir.. katın özelliğini de detaylıca yazarsanız kolay olur =)
Admin
Admin
Admin

Favori Kartım Empty Shann

Mesaj  TheCharm Perş. Mayıs 06, 2010 9:26 pm

Şu an destemdeki en ie yarar kart bu Very Happy bonussuz 7-6 Very Happy bonusla 9-6 oluyo Very Happy shann'a 8 pillz dayıyorum hem 6 vuruyorum hemde 8 pillz'im kalıyor yani ablity'si: Support:+1 pillz Very Happy sakın +1 dediğine bakmayın 4 kart gelipde 4'dü de bangers olursa 4 pillz veriyor Very Happy
Favori Kartım BANGERS_SHANN_N5_STD_160
TheCharm
TheCharm
UR - Türk Mod.

UR Nick : TheCharm

Favori Kartım Empty Lulabee(Ulu Watu)

Mesaj  WaitAndSeeTR C.tesi Mayıs 08, 2010 11:44 pm

-Stop Opp Bonus
-Power+2
TEK kelimeyle Harika bi kart Kullanan anlar, herkeze öneririm..
Favori Kartım Lulabee5

En son WaitAndSeeTR tarafından Salı Haz. 01, 2010 1:56 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
WaitAndSeeTR
WaitAndSeeTR
Hero
Hero

UR Nick : WaitAndSee_TR

Mesaj  ksua_78 Perş. Mayıs 13, 2010 11:03 pm

ghumbo 7/7 bonus:SOB ability:10 opp attack min 7
Favori Kartım 315742NIGHTMARE_GHUMBO_N5_STD_160[/url]

En son ksua_78 tarafından Perş. Mayıs 20, 2010 2:29 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi (Sebep : degistirme)

ksua_78
Master
Master

UR Nick : Blol_11

Mesaj  LinkinPark52 Perş. Haz. 03, 2010 9:31 pm

en iyi kart kolos ve tanaereva lol! lol! lol! lol! lol!
LinkinPark52
LinkinPark52
Hero
Hero

UR Nick : BL-inkinPark

Mesaj  StreetFighter Paz Tem. 11, 2010 12:24 am

Her ne kadar askai kartını cok sevsemde favori kart olarak Sylth derim.bence çok güçlü ama stop opp. ability kartları geldıgınde pek bi işlevi kalmıyor Sad 8 power 2 damage i var.ability= 4 poision min 1 süper bir öz. bence Smile bonus=2 life 4 yıldızı olması ve elolarda kullanılamaması bence tek kusuru.
StreetFighter
StreetFighter
Master
Master

UR Nick : Orochi-Ryu

Favori Kartım Empty Taham

Mesaj  hakan_12 Paz Tem. 11, 2010 3:36 am

Bence Taham.Hem 5 damage'i 3 pillz verip 7 yapıyorum.8 atağı var.9 veriyorum yeniyor +2 geliyor.Diğer 5'i de Haze'e veriyorum.
Favori Kartım JUNKZ_TAHAM_N4_STD_160

hakan_12
Novice
Novice

UR Nick : hakan_12

- Similar topics