~~ Urban Rivals Türk ~~
Bir sürü sorum var :) Giris11
Tüm içerik herkese (misafirler dahil) açıktır. Bununla birlikte üye olmanız bizleri çok mutlu edecektir.

Heee yoook banane olmaycam ben diyorsanız tabiki buyrun; "Do not display again" tuşuyla devam edebilirsiniz =)

İyi eğlenceler !

Join the forum, it's quick and easy

~~ Urban Rivals Türk ~~
Bir sürü sorum var :) Giris11
Tüm içerik herkese (misafirler dahil) açıktır. Bununla birlikte üye olmanız bizleri çok mutlu edecektir.

Heee yoook banane olmaycam ben diyorsanız tabiki buyrun; "Do not display again" tuşuyla devam edebilirsiniz =)

İyi eğlenceler !
~~ Urban Rivals Türk ~~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir sürü sorum var :)

3 posters

Bir sürü sorum var :) Empty Bir sürü sorum var :)

Mesaj  sfenks003 Ptsi Tem. 26, 2010 4:56 am

Öncelikle hafif uzun bir yazı olacak.Uzun zamandan beri (2 senedir) böyle bir site arıyordum.Urban'a başlayalı baya oldu.Ne kadar olduğunu bende unuttum.Şehir dışına çıktığım zamanlarda genelde urban oynarım.Sair zamanda Dota oynuyoruz.

Sadede gelelim...Çok uzun zamandır böyle bir site araştırdım ve bulamamıştım.Hatta bu yüzden bir kaç defa urban'a ara verdim.Şuan Gökçeada'da tatildeyim.Can sıkıntısından bir kere daha başladım ve yaklaşık 5 dk önce urbanla alakalı ilk kez böyle kapsamlı bir türkçe site ile karşılaştım.Çok büyük bir iş başardığınızı söylemek isterim ve sonsuz teşekkürlerimi iletirim.Çünkü 3 senedir böyle site bulamadığım için şu oyuna ısınamadım.

Urban'da sene çokluğumun yanında hala büyük bir amatörümdür.En fazla 1 haftda Urban'a dayanırım ama o sırada da en az 2 kere credit satın alırım:) Bu yüzden kart destem baya geniş.Kartların özelliklerini biliyorum.Oyun tarzınıda biliyorum ama genel bağlamda bir kaç sorun var.Ayrıntılı cevap verirseniz beni siteyi gördüğüm ilk andaki şükran duygularıma yeniden kavuşturursunuz.

1-)Cr. Kartlar ne oluyor? (Rass Cr. Kiki Cr. vb.)
2-)Bu kartlar özellik bakımından hiç bir işe yaramasalarda neden bu kadar pahalılar? (Mesela bir Kolos, kiki'den, Rass'tan kat kat iyi olmasına rağmen çok daha ucuz.)
3-)Sizce kolay para kazanmanın yolu ne? -Ben şu anda survivor modda oynuyorum.Art arda 17 wins aldım Smile baya para geldi ama şansıma denk geldi normalde hep 6 yaparım.
4-)Survivor mod için bir deste yok.Bir deste önerebilir misiniz?Benim destem şöyle:

Kolos,Morphun,Dalhia,Kenny,Tanaerave,Smokey Cr.,Hikiyousan,Graksmxxt.

5-)Yukardaki desteyi yorumlar mısınız? (Şöyle olsa daha iyi olur, şu olmamış gereksiz yerine şu olsa olur gibi..)
6-)Birde admin benim favori liderim Bridget demiş. Sizce bir ambre yada morphun 10 çekmez mi? Smile
7-)Bir zamanlar Vholt en pahalı liderdi 1 sene ara verdim şimdi başka lider olmuş en pahalı neden böyle oluyor?

Aslında daha çok sorum var ama zaten 1 sayfa cevap vermek tutar bunlara Smile Sizlere de zahmet vermek istemiyorum.Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...

Not:Cevabı yazarken sizde;
1)
2)
diye giderseniz sevinirim.Bir de şu lanet oyunu artık en ince ayrıntısına kadar öğrenmek istiyorum.Yazmaktan sıkılmayın Very Happy

sfenks003
Novice
Novice

UR Nick : sfenks003

Bir sürü sorum var :) Empty Geri: Bir sürü sorum var :)

Mesaj  StreetFighter Salı Tem. 27, 2010 12:47 am

1-) cr cartlar collector oluyor bunlar yanlıs bılmıyorsam daha fazla uretılmıyor yani krediyle aldıgın decklerden cıkmıyor en azından ben öle anladım her gun çekilen lotodan rastgele birine veriliyor
2-)bu kartları daha çok yuksek lvl lar alıyor sanırsam kartların pahalılığının nedeni az olması diğer kartlara göre bence adamlarında amaçları oyundaki butun kartları toplamak e bu kartlarda crediyle alınanlardan çıkmayacana göre ya lotoda şanslarını deniceklr yada para basıp alıcaklar 3-5 cr hariç heçbiriniz özelliği yok tamamen saçmalık bence
3-)survivor iyi bir seçenek gibi ben de ileri seviye bir oyuncu değilim bilen banada söylesin Smile amasurvivor doğru kapı gibi
4-5)bence morphun yerine ambreyi kullan + 3 power veriyor ve adamın yenilmez oluyor gibi bişey hele birde sende ulu watu tarzı bi clan varsa bay baya iyi oluyor ama tabi morphun elindeyse vortex deck daha iyi olur gibi yada piranas çunku onların kartlarıda pill eksiltip azaltıyor bide benim tavsiyem herkes kendi nasıl isterse öle yapsın ama tek clan yap yarısını nightmar yarısını jungo atıyorum böle kötü oluyor bazen bonuslar bosuna gidiyor işlemiyr sende ben 3 ayrı clan saydım Smile ama bence morphun kullanıosan piranas daha iyi bir seçim gibi yada vortex sen genede daha proflara sor bunları
6-)herkesin favori kardı deişir bridgetin yanında jungo olursa ki ben eskiden öle yapıodum eminim adam içinden küfrediyodur bana scopica bide askai kazanıodu zaten garanti 6 can ordan her elde 1 can etti 10 herneyse yani kullandığın clana göre alırsın leader i
7-) onue bende bilmiyorum oyuna yeni başladım daha Smile yardım edebilmişimdir uarım azda olsa iyi oyunlar
StreetFighter
StreetFighter
Master
Master

UR Nick : Orochi-Ryu

Bir sürü sorum var :) Empty Geri: Bir sürü sorum var :)

Mesaj  ArMaD4 Cuma Kas. 26, 2010 6:37 am

1) cr ler colector kartlar sayılı kartlardır fiyatlar çok yüksek bildiğin gibi
2) özel kartlar divinity olmak isteyen adamın işini zorlaştırmak için konulan kartlardır ondan pahalıdırlar
3)sana tavsiyem elo deck diz elo turnuvalarına katıl 1200 elo yaparsan zaten 5 credits fln geliyo 4 haftada 20 credits yapar paketlerden birini alırsın 3 kart veriyo zaten şansına ne çıkarsa satarsın
4) yorum yok
5) ambre yada morphun senin eksikliğine kalmış desteni güçsüz buluyosan ambre pillz bana yetmiyo diyosan morphun onu sen belirlicen
6)bu konuda tam bilgim yok ama bence arz talep meselesi sonuçta en çok rağbet gören ve milleti inleten kart hangisi ise fiyatı yükseliyor bana göre böyle
ArMaD4
ArMaD4
Novice
Novice

UR Nick : ArMaD4