~~ Urban Rivals Türk ~~
Foruma Eklenmesini İstediğiniz Konular.. Giris11
Tüm içerik herkese (misafirler dahil) açıktır. Bununla birlikte üye olmanız bizleri çok mutlu edecektir.

Heee yoook banane olmaycam ben diyorsanız tabiki buyrun; "Do not display again" tuşuyla devam edebilirsiniz =)

İyi eğlenceler !

Join the forum, it's quick and easy

~~ Urban Rivals Türk ~~
Foruma Eklenmesini İstediğiniz Konular.. Giris11
Tüm içerik herkese (misafirler dahil) açıktır. Bununla birlikte üye olmanız bizleri çok mutlu edecektir.

Heee yoook banane olmaycam ben diyorsanız tabiki buyrun; "Do not display again" tuşuyla devam edebilirsiniz =)

İyi eğlenceler !
~~ Urban Rivals Türk ~~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Foruma Eklenmesini İstediğiniz Konular..

5 posters

Foruma Eklenmesini İstediğiniz Konular.. Empty Foruma Eklenmesini İstediğiniz Konular..

Mesaj  Admin C.tesi Mayıs 15, 2010 10:20 pm

Arkadaşlar gözüme çarpan her şeyi Türkçeleştirmeye ve yayınlamaya uğraşıyorum.. Elbette gözümden kaçanlar vardır.. Fikirlerinizi öğrenmek istedim.. Farklı şeyler bulursanız yabancı dillerde buradan bildirirseniz sevinirim.. Böylece ben de forumun içeriğini zenginleştirmiş olurum..
Admin
Admin
Admin

UR Nick : Altesidora

https://urbanturk.yetkin-forum.com

Foruma Eklenmesini İstediğiniz Konular.. Empty Geri: Foruma Eklenmesini İstediğiniz Konular..

Mesaj  Suicide Paz Haz. 20, 2010 3:09 am

benim isteğim konudan ziyade şu Vortex lerin bonunusunun açıklaması

Suicide
Master
Master

UR Nick : SuicideTR

Foruma Eklenmesini İstediğiniz Konular.. Empty Geri: Foruma Eklenmesini İstediğiniz Konular..

Mesaj  StreetFighter Perş. Tem. 08, 2010 1:14 am

vortexlerin team bonus u Defeat: Recover 2 Pillz Out Of 3 yani karşıdaki vortexi öldürünce adam 2 pil kazanıyor baya iyi bi özellik zaten vortexlerin en ucuzu 500-600 den baslıyordu yanlıs hatırlamıyorsam
StreetFighter
StreetFighter
Master
Master

UR Nick : Orochi-Ryu

Mesaj  Limoni Salı Tem. 20, 2010 6:19 am

Vortex klanını deneme fırsatım oldu. Anladığım kadarıyla şu şekil..;

Vortex kartını (bonusu aktifken) 6 pille oynadınız ve yenildiniz. Pillerin 2/3 ü geri geliyor. Yani 4 pill recover olmuş oluyor. Pilsiz sürdüğünüz taktirde 1 pil kazanırsınız. Ama pill sayınız 12+ ise artış olmaz.
Limoni
Limoni
Master
Master

UR Nick : Schliz3r -eXe

Mesaj  LinkinPark52 Çarş. Tem. 21, 2010 12:43 am

sağol limoni bilmiyordum
LinkinPark52
LinkinPark52
Hero
Hero

UR Nick : BL-inkinPark