~~ Urban Rivals Türk ~~
Kart satarken bug yapılıomu ???? Giris11
Tüm içerik herkese (misafirler dahil) açıktır. Bununla birlikte üye olmanız bizleri çok mutlu edecektir.

Heee yoook banane olmaycam ben diyorsanız tabiki buyrun; "Do not display again" tuşuyla devam edebilirsiniz =)

İyi eğlenceler !

Join the forum, it's quick and easy

~~ Urban Rivals Türk ~~
Kart satarken bug yapılıomu ???? Giris11
Tüm içerik herkese (misafirler dahil) açıktır. Bununla birlikte üye olmanız bizleri çok mutlu edecektir.

Heee yoook banane olmaycam ben diyorsanız tabiki buyrun; "Do not display again" tuşuyla devam edebilirsiniz =)

İyi eğlenceler !
~~ Urban Rivals Türk ~~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kart satarken bug yapılıomu ????

3 posters

Kart satarken bug yapılıomu ???? Empty Kart satarken bug yapılıomu ????

Mesaj  sinan377 Cuma Mayıs 21, 2010 12:57 am

Bunu soruyorum çünkü bazen 1 adam aynı karttan 5-6 tane satabilio hatta hala anlayamadıgım bi adam 4 tane kartıda nasıl markette oluo creditle markette kart satmayı sınırsız hale getirebiliyomuyuz v.b gibi sorular var kafamda Very Happy Yardımcı olurmusunuz ?????

sinan377
Novice
Novice

UR Nick : DrTroy

Kart satarken bug yapılıomu ???? Empty Geri: Kart satarken bug yapılıomu ????

Mesaj  Admin Cuma Mayıs 21, 2010 1:06 am

Evet credit satın aldığın zaman markete bir günde birden fazla kart koyma olayı açılmış oluyor.. O birden çok satanlar şöyle oluyor sanırım... Mesela 10 tane kart vardır 1000 clintden satılıyordur.. 11. kart ve devamı 1400 clintten satıştadır.. Bu durumda 10bin clinti olan bir kişi gelip baştaki 10 tane kartı satın alır ve hepsini 1399 dan satışa sürer.. böylece kart başına 399 clint fazla satış yapmış olur hem de piyasayı eline geçirmiş olur..

Umarım anlatabilmişimdir.
Admin
Admin
Admin

UR Nick : Altesidora

https://urbanturk.yetkin-forum.com

Mesaj  sinan377 Cuma Mayıs 21, 2010 1:09 am

Mesela ben bugun credit aldım kaç gün böle istedigim kadar kart satabilme özgürlügüm oluo Smile

sinan377
Novice
Novice

Mesaj  Admin Cuma Mayıs 21, 2010 1:10 am

valla limiti olduğunu sanmıyorum istediğin sınırsız gün sayısı heralde..
Admin
Admin
Admin

UR Nick : Altesidora

https://urbanturk.yetkin-forum.com

Mesaj  sinan377 Cuma Mayıs 21, 2010 1:11 am

Teşekkürler yardımın için Smile

sinan377
Novice
Novice

Mesaj  Limoni Cuma Mayıs 21, 2010 9:07 am

Kredi satın almak zorunda değilsiniz. Yeni gelen "Earn Free Credits" bölümüne gelirseniz. (Anasayfada solda)

Trialplay kısmı paralı bölüm olduğundan onu geçiyoruz. Sağdaki bölümde SponsorPay ' e gelin. Bu bölümde bir kaç kredi veren teklifler olacaktır. Birine tıklayın. Açılan linkte 'X' bir site üyelik ister. Yönergeleri izleyin. Bilgileri doğru girdiğinizden emin olun. Adres kısmını bile "asdasdada" yaparsanız yanıt gelmeyebilir çünkü. En son yazdığınız mail adresinize aktif etme postası gelir. Ona tıklayın. Eğer problemsiz yaparsanız bir iki dakika içinde UR ' de krediniz gözükür.

Peki değer mi bu kadar uğraşa...? Bir iki krediyi ne yapacaz ki derseniz. Bu işlem market sınırlamasını ortadan kaldırıyor. Kredi satın alamayan arkadaşlara ilaç gibi gelir. =) İleride değişir mi bilemem ama şimdilik bu şekil devam.

(NOT: Aynı IP üzerinden yalnızca bir sponsorpay işlemi gerçekleşir. Başka hesaplarınızdan yada aynı hesaptan bir ikinci durum söz konusu değil.)

İyi oyunlar...
Limoni
Limoni
Master
Master

UR Nick : Schliz3r -eXe

Mesaj  Limoni Cuma Mayıs 21, 2010 9:15 am

Bunun dışında...

Bug yapılmaz bug bulunursa "bug abuse" yapılır. Oyunda bulduğun bir yada birden fazla hatayı (açığı) leyine kullanıp yetkililere haber vermemektir. =)
Limoni
Limoni
Master
Master

UR Nick : Schliz3r -eXe

- Similar topics